Artimeno.pl – pasja i profesjonalizm

Własnoręcznie wykonane albumy, kartki, makramy czy dekoracja świąteczna. To wszystko jest w Twoim zasięgu. Potrzebujesz tylko pomysłu, trochę umiejętności i materiałów. Pomysł na pewno się już urodził w Twojej głowie. Umiejętności — internet jest pełen filmików i tutoriali. Do nas zapewne przyjdziesz po materiały i narzędzia.

Narzędzia, akcesoria, bazy i materiały

Oferta związana z rękodziełem z roku na rok jest coraz bogatsza. Dlatego i wybór staje się coraz trudniejszy. Zwłaszcza na początku, kiedy nie masz jeszcze doświadczenia. 

Naszą ofertę podzieliliśmy wg technik rękodzielniczych. W ten sposób łatwo Ci się będzie u nas poruszać. Zdajemy sobie sprawę, że większość technik dość mocno się przenika. Dlatego niektóre produkty możesz znaleźć w kilku kategoriach.

Narzędzia do rękodzieła

Zaczynasz przygodę i nie wiesz co wybrać? Najważniejsze to zastanów się, co już masz. Rzadko się zdarza, że ktoś nie ma tak podstawowego narzędzia, jak nożyczki. Oczywiście, w miarę rozwoju Twojej pasji, zakup np. precyzyjnych nożyczek stanie się koniecznością. Na początek skup się na tym, bez czego nie ruszysz z miejsca.

Obserwuj jakimi narzędziami posługują się Twoi ulubieni youtuberzy. Nie oznacza to, że musisz mieć takie same. Łatwo jednak zorientować się w ich wadach i zaletach.

Bazy i materiały

Tutaj także masz sporo do zrobienie w kwestii przeszukania swoich zasobów. Wszystko może się przydać, kawałek materiału, stary guzik czy zepsuty zegarek. I co nie mniej ważne. Od początku dbaj o jasne i przemyślane przechowywanie takich „przydasi”.

Co znajdziesz na naszych półkach

W sklepie oferujemy produkty do:

  • Decoupage.
  • Wykonywania makram.
  • Mixed Media.
  • Quillingu.
  • Scrapbookingu.

Co konkretnie mamy do zaoferowania? Zaczynając od preparatów, będą to farby akrylowe, akwarelowe. Kleje, lakiery i kleje do decoupage. Sznurki i zestawy do makramy. Miłośnicy quillingu znajdą paski i narzędzia do tej techniki. 

Sporo w naszej ofercie znajduję się artykułów do scrapbookingu. Poczynając od papierów a na wykrojnikach, maszynkach i ploterach kończąc.

Dlaczego Art Sklep?

To już kolejny nasz projekt z branży DIY. Od roku 2007 prowadzimy Sklep dla Kreatywnych sklep-ewa.pl

Co ma wyróżniać Art Sklep artimeno.pl?

  • Produkty i marki wysokiej jakości, sprawdzone i godne polecenia.
  • Atrakcyjna cena już na starcie. Bez promocji, wyprzedaży czy programów lojalnościowych.
  • Darmowa i szybka dostawa. Szczegóły sprawdź w na stronie.
  • Nietrafiony zakup? Masz na odesłanie aż 30 dni. My zwrócimy Ci pieniądze nawet w dniu otrzymania zwrotu.